Jaro u Řikonína

Jarmila Picková Den

Jaro u Řikonína

Zpět na výpis fototapet

Velikost fototapety až 11,3 x 3,5 m

Velká specialita pro milovníky přírody, včetně platonických. Ti ocení totální absenci nepochopitelných nepřístojností v přírodě stále běžných. Ve vaší ložnici vás pády větví, lijavec, střepy na lesní pěšině, roje much, komáři a mravenci pravděpodobně nedostihnou. Bosou, čerstvě omytou nožkou mýdlem zn. Šeřík ( hajní -teoretici mýdlem s jelenem) vstoupíte do mechu koberce, kde vám při troše organizace nehrozí divá řežba po zásahu bleskem, ani krvavý útok hejna komárů. K dotažení atmosféry poslouží aromalampa s vůní chvojí nedalekého lesa, což spolu s vaším zeleným kobercem bude potěšením pro realisty a profibijce kůrovce. Pozor. Kobercem rezavých barev, či červených a žlutých odstínů, by došlo k zmatení ročních období. To ovšem nijak nevyruší volnomyšlenkáře a excentriky. Romantikům se pro dekoraci snad podaří v místnosti dočasně prodloužit život alespoň jedné mušce, či párku komárů. Pedanti si před skokem do peřin dopřejí skvostné cvrlikání ptactva nebeského z kanálu You Tube. No, nekupte to!

Načítám mapu – moment, prosím

Máte zájem o tuto fototapetu?

Napište nám!

Můžete přiložit i fotografii (.jpg, .jpeg, .png, .tiff, .gif)

Uvažujete o fotoobrazu?


Styl

Autorská fotografie od profesionálního fotografa, zpracovaná v nejvyšší možné kvalitě. Pozvedne, dotvoří, či zcela změní váš interiér a jeho atmosféru v moderním, atraktivním, nesériovém tónu.

Materiál

Fotografie s podlepem na lehké, pevné, stabilní 5 mm Kappa plast desce, která zabrání prohýbání. Standardně dodáváno ve vysoce kvalitním Nielsen rámu profil 001 nebo 002 černé nebo stříbrné barvy.

Velikost

Velikost až 100x67cm. Pokud máte zájem o jinou velikost, napište 🙂

Originalita

Moderní trend – stěna s designovým fotoobrazem, pouze kusová produkce, možnost výhradní realizace pro jediného zákazníka.

Image

Tomáš Picka

1973
Narozen v Brně

1992-1999
Novinář
Rádo Kiss Hády Brno, Český rozhlas Praha, TV Nova, TV Prima, Rádio Hey Brno

1999-2010
Grafik a webdesignér v několika brněnských společnostech

2010-dosud
Fotograf na volné noze, grafik, webdesignér, animátor (TV reklamy)

Samostatné výstavy
Brno (koncertní a divadelní fotografie, Backbeat – koncertní fotografie ke stejnojmennému seriálu České televize, U-krajiny,…) , Adamov, Uherský Brod

Společné výstavy
Klan létajících lidí, ve spolupráci s brněnskou spisovatelkou a básnířkou Sylvou Lauerovou, v brněnské Galerii architektury a v Praze v Českém centru

Knihy, publikace
fotografie vydané v knize Cestospisy cestovatele Petra Horkého, v knize BackBeat Jiřího Vondráka, plakátová tvorba pro bývalé Divadlo šansonu

Z fotografických zakázek: pojišťovna AXA, O2, USSPA, Ytong, Shell, Česká spořitelna

Z volné tvorby: zaměření na divadelní, koncertní a taneční fotografii,
úzká spolupráce s bývalým brněnským Divadlem šansonu, spolupráce se Slovenským národním divadlem Bratislava, dlouhodobá spolupráce s talk show Trochu inak s Adelou Adely Vinczeové (Banášové), dlouhodobá spolupráce s brněnskou Taneční konzervatoří, fotografie z koncertů hvězd hudebního nebe (B.B.King, Uriah Heep, Suzanne Vega, Yardbirds, Animals, John Mayall, Slade, No Name, Monkey Business, Richard Müller, Jiří Suchý, Karel Gott,…) a z divadelních představení (Kníže Myškin je idiot a Hordubal v divadle Husa na provázku, Milan Lasica, Divadlo Semafor,…)