Večerní Zlarin

Jarmila Picková Noc

Večerní Zlarin

Zpět na výpis fototapet

Velikost fototapety až 8 x 3,5 m

Malý ostrůvek v šibenické ostrovní skupině, severní Dalmácie, Chorvatsko. Dva nízké kopcovité hřebeny a mezi nimi úrodná pole. Vinná réva, jižní ovoce, olivovníky. Jediná obec ostrůvku s rozlohou málo přes 8 km2, v hluboké Zlarinské zátoce. Jen lodě, lodičky a jachty, potápěči a milovníci šperků z mořských korálů. Nostalgie uhasínajícího dne, čisté moře také zklidněné celodenní námahou, slaný a vlhký vánek, tak jemný, že nezvedne ani vlnu. Zato obloha vytvořila pořádné drama večera. Odlesk světel z osady v dálce, kde rozpustilí dědci právě ukončili hádky nad pétanque, v místní hospodě se smaží čerstvé olihně a vůně olivového oleje proniká přes ztichlé molo až k vaší představivosti. Od hasičské stanice s webovou kamerou na pouliční zdi máváte ze své cesty domů. Ticho, ve kterém je slyšet šplouchnutí každé pidivlnky, tak malé, že se jen šeptavě rozpouští u pobřeží. Žádný mrakodrap, žádné sídliště, žádný hypermarket, život bez všeho, co obsahuje motor a dá se s tím jezdit po souši. Vzpomínku na krásný čas v Chorvatsku vám pomůže uchovat i tento fotoobraz. Nebo vás „jen“ bude těšit pohled na krásu, která se neomrzí.

Načítám mapu – moment, prosím

Máte zájem o tuto fototapetu?

Napište nám!

  Můžete přiložit i fotografii (.jpg, .jpeg, .png, .tiff, .gif)

  Uvažujete o fotoobrazu?


  Styl

  Autorská fotografie od profesionálního fotografa, zpracovaná v nejvyšší možné kvalitě. Pozvedne, dotvoří, či zcela změní váš interiér a jeho atmosféru v moderním, atraktivním, nesériovém tónu.

  Materiál

  Fotografie s podlepem na lehké, pevné, stabilní 5 mm Kappa plast desce, která zabrání prohýbání. Standardně dodáváno ve vysoce kvalitním Nielsen rámu profil 001 nebo 002 černé nebo stříbrné barvy.

  Velikost

  Velikost až 100x67cm. Pokud máte zájem o jinou velikost, napište 🙂

  Originalita

  Moderní trend – stěna s designovým fotoobrazem, pouze kusová produkce, možnost výhradní realizace pro jediného zákazníka.

  Image

  Tomáš Picka

  1973
  Narozen v Brně

  1992-1999
  Novinář
  Rádo Kiss Hády Brno, Český rozhlas Praha, TV Nova, TV Prima, Rádio Hey Brno

  1999-2010
  Grafik a webdesignér v několika brněnských společnostech

  2010-dosud
  Fotograf na volné noze, grafik, webdesignér, animátor (TV reklamy)

  Samostatné výstavy
  Brno (koncertní a divadelní fotografie, Backbeat – koncertní fotografie ke stejnojmennému seriálu České televize, U-krajiny,…) , Adamov, Uherský Brod

  Společné výstavy
  Klan létajících lidí, ve spolupráci s brněnskou spisovatelkou a básnířkou Sylvou Lauerovou, v brněnské Galerii architektury a v Praze v Českém centru

  Knihy, publikace
  fotografie vydané v knize Cestospisy cestovatele Petra Horkého, v knize BackBeat Jiřího Vondráka, plakátová tvorba pro bývalé Divadlo šansonu

  Z fotografických zakázek: pojišťovna AXA, O2, USSPA, Ytong, Shell, Česká spořitelna

  Z volné tvorby: zaměření na divadelní, koncertní a taneční fotografii,
  úzká spolupráce s bývalým brněnským Divadlem šansonu, spolupráce se Slovenským národním divadlem Bratislava, dlouhodobá spolupráce s talk show Trochu inak s Adelou Adely Vinczeové (Banášové), dlouhodobá spolupráce s brněnskou Taneční konzervatoří, fotografie z koncertů hvězd hudebního nebe (B.B.King, Uriah Heep, Suzanne Vega, Yardbirds, Animals, John Mayall, Slade, No Name, Monkey Business, Richard Müller, Jiří Suchý, Karel Gott,…) a z divadelních představení (Kníže Myškin je idiot a Hordubal v divadle Husa na provázku, Milan Lasica, Divadlo Semafor,…)