Exkluzivní fototapety

Vítejte

Obrazová fototapeta


Autorská fotografie od profesionálního fotografa, zpracovaná jako obrazová strukturovaná tapeta s textilním povrchem. Naplní i ty nejnáročnější představy a přání. Pozvedne, dotvoří, či zcela změní váš interiér a jeho atmosféru v moderním, atraktivním, nesériovém tónu.

Styl

Velkoplošná panoramata: přírodní scenérie, města, památníky, individuální požadavky.

Velikost

Až 7×3,1m na jednom listu fólie bez spojů. Unikátní řešení s minimem spojů a nerušeným vizuálním efektem.

Materiál

Nejmodernější technologie zpracování exkluzivní autorské fotografie v limitovaném počtu, na speciální strukturované textilní tapetě, plnost barev ve vysoké kvalitě, ekologické, zdraví neškodné lepidlo, tvarově i barevně stálé, dlouhá životnost.

Originalita

Moderní trend – stěna s designovým fotoobrazem, pouze kusová produkce, možnost výhradní realizace pro jediného zákazníka.

Cena

Cena je vždy individuální dle náročnosti zakázky – případné zhotovení originální fotografie, velikost fototapety, náročnost zpracování, druh a tvar stěny. V ceně je osobní obhlídka místa realizace, zaměření, zhodnocení náročnosti provedení a pracovního postupu, příprava dat, tisk a instalace zakázky.

instalace

Před instalací tapety je nutné pro dosažení perfektního výsledku stěny vystěrkovat a napenetrovat. Technologická přestávka mezi přípravou povrchu a finální instalací je 24 hodin. Tyto práce provede náš instalační tým, bez nároků na vaši práci, bez nepořádku, bez stresu.

Termín dodání

Záleží na individuální dohodě dle náročnosti zakázky. Termín dodání je přímo závislý na připravenosti podkladové plochy.

materiál

UV tisk na strukturovanou tapetu s textilním povrchem, maximální velikost bez panelování 700 x 310cm.

Způsob čištění

Stačí otřít vlhkým hadříkem.

Kontaktujte nás

  Můžete přiložit i fotografii (.jpg, .jpeg, .png, .tiff, .gif)

  Uvažujete o fotoobrazu?


  Styl

  Autorská fotografie od profesionálního fotografa, zpracovaná v nejvyšší možné kvalitě. Pozvedne, dotvoří, či zcela změní váš interiér a jeho atmosféru v moderním, atraktivním, nesériovém tónu.

  Materiál

  Fotografie s podlepem na lehké, pevné, stabilní 5 mm Kappa plast desce, která zabrání prohýbání. Standardně dodáváno ve vysoce kvalitním Nielsen rámu profil 001 nebo 002 černé nebo stříbrné barvy.

  Velikost

  Velikost až 100x67cm. Pokud máte zájem o jinou velikost, napište 🙂

  Originalita

  Moderní trend – stěna s designovým fotoobrazem, pouze kusová produkce, možnost výhradní realizace pro jediného zákazníka.

  Image

  Tomáš Picka

  1973
  Narozen v Brně

  1992-1999
  Novinář
  Rádo Kiss Hády Brno, Český rozhlas Praha, TV Nova, TV Prima, Rádio Hey Brno

  1999-2010
  Grafik a webdesignér v několika brněnských společnostech

  2010-dosud
  Fotograf na volné noze, grafik, webdesignér, animátor (TV reklamy)

  Samostatné výstavy
  Brno (koncertní a divadelní fotografie, Backbeat – koncertní fotografie ke stejnojmennému seriálu České televize, U-krajiny,…) , Adamov, Uherský Brod

  Společné výstavy
  Klan létajících lidí, ve spolupráci s brněnskou spisovatelkou a básnířkou Sylvou Lauerovou, v brněnské Galerii architektury a v Praze v Českém centru

  Knihy, publikace
  fotografie vydané v knize Cestospisy cestovatele Petra Horkého, v knize BackBeat Jiřího Vondráka, plakátová tvorba pro bývalé Divadlo šansonu

  Z fotografických zakázek: pojišťovna AXA, O2, USSPA, Ytong, Shell, Česká spořitelna

  Z volné tvorby: zaměření na divadelní, koncertní a taneční fotografii,
  úzká spolupráce s bývalým brněnským Divadlem šansonu, spolupráce se Slovenským národním divadlem Bratislava, dlouhodobá spolupráce s talk show Trochu inak s Adelou Adely Vinczeové (Banášové), dlouhodobá spolupráce s brněnskou Taneční konzervatoří, fotografie z koncertů hvězd hudebního nebe (B.B.King, Uriah Heep, Suzanne Vega, Yardbirds, Animals, John Mayall, Slade, No Name, Monkey Business, Richard Müller, Jiří Suchý, Karel Gott,…) a z divadelních představení (Kníže Myškin je idiot a Hordubal v divadle Husa na provázku, Milan Lasica, Divadlo Semafor,…)