Pálava v ohni

Jarmila Picková Západ/východ

Pálava v ohni

Zpět na výpis fototapet

Velikost fototapety až 5,2 x 2 m

Slunce je ještě nad obzorem, červánky zapálily nebe, stíny se dlouží. Soumrak za dveřmi, začíná hra na slepou bábu. Sedíte pohodlně ve svém oblíbeném křesle a kocháte se ohňovým pohledem z poměrně nové rozhledny Dalibor, v místě zvaném Kalvárie. Na vyhlídkové plošince ve výšce 8m jste uchváceni přírodním divadlem odehrávajícím se přímo před vámi. Repríza je každý večer, a přece je to vždy premiéra. Zleva objevíte ves pod Přítluckou horou, lesk vodní hladiny Nových Mlýnů, Dolní nádrže, v níž se zhlíží rozpálené slunce. Nad vodní plochou vystupuje masív Pavlovských vrchů, hovorově Pálavy. Ani její nejvyšší vrch Děvín není nikterak závratně vysoký, vystupujíc nad okolní nížinu však Pálava horizontu skutečně dominuje. V obci Zaječí, mezi městy Hustopeče a Břeclav, štědrá příroda denně dopřává místním utěšené pohledy na zvlněný terén, prosluněné vinorodé stráně a políčka, a vám celou tu krásu zprostředkuje tento malebný, hřejivý obraz.

Načítám mapu – moment, prosím

Máte zájem o tuto fototapetu?

Napište nám!

  Můžete přiložit i fotografii (.jpg, .jpeg, .png, .tiff, .gif)

  Uvažujete o fotoobrazu?


  Styl

  Autorská fotografie od profesionálního fotografa, zpracovaná v nejvyšší možné kvalitě. Pozvedne, dotvoří, či zcela změní váš interiér a jeho atmosféru v moderním, atraktivním, nesériovém tónu.

  Materiál

  Fotografie s podlepem na lehké, pevné, stabilní 5 mm Kappa plast desce, která zabrání prohýbání. Standardně dodáváno ve vysoce kvalitním Nielsen rámu profil 001 nebo 002 černé nebo stříbrné barvy.

  Velikost

  Velikost až 100x67cm. Pokud máte zájem o jinou velikost, napište 🙂

  Originalita

  Moderní trend – stěna s designovým fotoobrazem, pouze kusová produkce, možnost výhradní realizace pro jediného zákazníka.

  Image

  Tomáš Picka

  1973
  Narozen v Brně

  1992-1999
  Novinář
  Rádo Kiss Hády Brno, Český rozhlas Praha, TV Nova, TV Prima, Rádio Hey Brno

  1999-2010
  Grafik a webdesignér v několika brněnských společnostech

  2010-dosud
  Fotograf na volné noze, grafik, webdesignér, animátor (TV reklamy)

  Samostatné výstavy
  Brno (koncertní a divadelní fotografie, Backbeat – koncertní fotografie ke stejnojmennému seriálu České televize, U-krajiny,…) , Adamov, Uherský Brod

  Společné výstavy
  Klan létajících lidí, ve spolupráci s brněnskou spisovatelkou a básnířkou Sylvou Lauerovou, v brněnské Galerii architektury a v Praze v Českém centru

  Knihy, publikace
  fotografie vydané v knize Cestospisy cestovatele Petra Horkého, v knize BackBeat Jiřího Vondráka, plakátová tvorba pro bývalé Divadlo šansonu

  Z fotografických zakázek: pojišťovna AXA, O2, USSPA, Ytong, Shell, Česká spořitelna

  Z volné tvorby: zaměření na divadelní, koncertní a taneční fotografii,
  úzká spolupráce s bývalým brněnským Divadlem šansonu, spolupráce se Slovenským národním divadlem Bratislava, dlouhodobá spolupráce s talk show Trochu inak s Adelou Adely Vinczeové (Banášové), dlouhodobá spolupráce s brněnskou Taneční konzervatoří, fotografie z koncertů hvězd hudebního nebe (B.B.King, Uriah Heep, Suzanne Vega, Yardbirds, Animals, John Mayall, Slade, No Name, Monkey Business, Richard Müller, Jiří Suchý, Karel Gott,…) a z divadelních představení (Kníže Myškin je idiot a Hordubal v divadle Husa na provázku, Milan Lasica, Divadlo Semafor,…)